Opracowując ofertę dla naszych Gości, nie zapomnieliśmy o entuzjastach aktywności fizycznej. Wiemy, jak ważny w procesie regeneracji jest ruch: odpowiadając na potrzeby zwolenników aktywnego wypoczynku, upewniliśmy się, że znajdą tu oni wszystko, czego potrzebują.

Na terenie ACQUA DI ROSA HEALTH & SPA RESORT znajdują się:

  • 2 pełnowymiarowe korty tenisowe
  • 2 boiska do siatkówki
  • boisko do piłki nożnej
  • baseny
  • sala do zajęć fitness z minisiłownią

Na poszukiwaczy wrażeń i eksploratorów okolicy czeka także malownicza rzeka Krutynia, znana dobrze entuzjastom spływów kajakowych, a przylegające do posesji tereny kuszą trasami rowerowymi, możliwością uprawiania nordic walkingu oraz narciarstwa biegowego (w sezonie zimowym). Liczne rozrywki sprzyjają integracji i nawiązywaniu kontaktów z innymi Gośćmi kurortu – gorąco zachęcamy do sportowej rywalizacji i gwarantujemy wsparcie przy organizacji zabaw i rozgrywek drużynowych na terenie ACQUA DI ROSA HEALTH & SPA RESORT.

Dbamy o samopoczucie naszych Gości, dlatego oferujemy różnorodne formy aktywności gwarantującego natychmiastowy wzrost poziomu endorfin! ACQUA DI ROSA HEALTH & SPA RESORT to nie tylko obietnica relaksu, ale także dobroczynny wpływ na cały organizm, a co z tym idzie – wygląd zewnętrzny.

ZOBACZ CENNIK

NEWSLETTER
Chcesz pierwszy wiedzieć o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera!

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysyłanych przez Aqua Di Rosa

HEALTH & SPA RESORT

Zameczek 5, Gałkowo

+48 695 900 005  | +48 695 900 006

REZERWACJA

Zameczek 5, Gałkowo